GUARDSON ETKİ MEKANİZMASI

KULLANIM ALANLARI

Evsel Kullanım

Guardson Pro Surface, yüzeyleri temiz tutmanıza ve yabancı bakteri ve virüslerden arındırmanıza yardımcı olan kapsamlı bir üründür. Evinizİ ve sık kullandığınız alanları  güvenli ve temiz tutmak istersiniz. Evinizdeki birçok nesne sürekli evin dışına çıkıp tekrardan evinize geri gelmektedir. Bu, eve her türlü bakteri ve virüsü farklı şekillerde getirmeye daha fazla maruz kalmanızı sağlar. Yayılmayı önlemek için yüzeylerinizi Guardson Pro Surface ile temizleyin ve alanları 14 güne kadar temiz tutun.

Sağlık Alanları

Guardson Pro Surface, en yüksek hijyen standartlarını gerektiren ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Guardson Pro Yüzey uygulanmış alanlar, yüzeyleri 14 güne kadar bakteri ve virüslerden arındırır. Bakteriler ister gıda kalıntılarından, kirden, insandan veya virüslerden olsun, Guardson her zaman yanınızda. 

Dünyada sayılı firmalardan biri olarak Guardson Pro Surface kullanımının havadaki mikropların bile yayılmasını en aza indireceği belgelenmiştir.

Kritik Alanlar

Guardson Pro Surface, havaalanları, tren istasyonları, alışveriş merkezleri, spor salonları, toplu taşıma, tuvaletler gibi trafiğin sık olduğu alanlarda bakteri ve virüslerin yayılmasını sınırlamak için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Guardson Pro Surface, çoğu yüzey türünde koruyucu bir film oluşturur ve bakteri ve virüsleri ortadan kaldırmak için birkaç hafta boyunca aktif kalır.

ÜRÜNLER

Guardson Pro Surface, yüzeyi oldukça pozitif hale getirerek bakteri ve virüsler için sineklik gibi çalışır. Negatif yüke sahip bakteri ve virüsler daha sonra yüzeye çekilir ve yüzeyde tutulur. Bakteriler, yüzeydeki kalıcı yük tarafından tutulur. Bu, bakterilerin yüzeyden salınamayacağı veya üzerinde büyüyemediği ve bu nedenle çevreye yayılıp kirletemeyeceği anlamına gelir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

GUARDSON EVSEL

GUARDSON ENDÜSTRİYEL

KULLANIM TALİMATI

SERTİFİKALARIMIZ

Guardson, test ve raporlari EN standartlarinda onaylanmıştır. Test ve raporların detaylı tam listesi talebiniz doğrultusunda sunulmaktadır.

HAKKIMIZDA

Guardson Group, Danimarka Odense merkezli özel bir şirketken, 2020 yılında %100 Türk sermayeli olarak Guardson Group bünyesinde Türkiye’ye taşınmıştır. Tüm operasyonları Türkiye’den yönetilmektedir.

Temizlik, dezenfeksiyon, bakteri ve virüslere karşı koruma konularında çözümler ve uygulamalar geliştirmek üzere kurulmuştur.

Guardson Technology, 2004 yılında İsveç’te bir fikir olarak doğdu. İlk olarak Appeartex AB, ardından Fivewood ve son olarak Guardson olarak yeniden markalandı. Guardson Group Göteborg’daki Chalmers Üniversitesi’nde Profesör Christer Holmberg başkanlığındaki çeşitli bilim adamlarını bir araya getirdi ve birlikte daha önce hiç görülmemiş benzersiz bir teknoloji sunan Guardsonu geliştirdiler.

İLETİŞİM

MERKEZ


Adres:

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Cessas Plaza Kat:4 No:2 Ümraniye/Istanbul

Tel:

+90 216 692 10 50

Email:

info@guardsonmedikal.com

    All rights reserved - 2022